Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut. Në vendet më të larta malore reshjet do të jenë të borës.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 3 deri 8 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 6 deri 14 gradë celcius.

Nesër pritet të vazhdojnë reshjet e shiut, ndërsa të mërkurën dhe të enjten do të ketë stabilizim të motit./Telegrafi/

Moti sot në Maqedoninë e Veriut shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy