Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Në disa vende do të ketë reshje të shiut dhe erë të përforcuar nga drejtimi verior.

Temperaturat maksimale do të jenë në intarval prej 22 deri 28 gradë celcius, ndërsa indeksi UV do të jetë 8.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë me diell dhe do të ketë rritje të temperaturave ditore./Telegrafi/

The post Moti sot në Maqedoninë e Veriut appeared first on Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy