Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokal. Do të fryjë një erë e lehtë nga drejtimi verior.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 11 deri në 20 gradë celsius, ndërsa temperaturat minimale do të lëvizin prej 31 deri 38 gradë celsius.

Moti nesër pritet të jetë i ngrohtë dhe me rritje të temperaturave./Telegrafi/

Moti sot në Maqedoninë e Veriut shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy