Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira, ndërsa nëpër luginat e vendit do të ketë rënie të mjegullave.

Në vend do të fryjë një e erë e lehtë nga drejtimi perëndimor.

Temperaturat minimale do të lëviz nga -2 deri 4, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 13 deri 20 gradë celsius.

Deri ditën e shtunë moti pritet të jetë i qëndrueshëm me diell dhe vranësira./Telegrafi/

Advertisement

Moti sot në Maqedoninë e Veriut shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy