Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira.

Në vend do të fryjë një erë e fortë nga drejtimi jugor.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 4 deri 12, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 23 deri 29 gradë celsius.

Në ditët në vijim moti do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Të martën pasdite do të ketë kushte për reshje lokale të shiut./Telegrafi/

Advertisement

Moti sot në Maqedoninë e Veriut shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy