MPB: Personi që u arrestua mbrëmë në Çair, kishte sulmuar policinë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dje në ora 22.30 në bulevardin “Cvetan Dimov” në Shkup, nëpunësit policorë gjatë orës policore kanë vërejtur se personi me iniciale F.A(20) nga Shkupi, nuk e ka respektuar masën për ndalimin të lëvizjes dhe të njejtit i është thënë se do të arrestohet për mos respektim të kësaj mase. Në atë moment ka ardhur vëllau i tij B.A(29) i cili fizikisht i ka sulmuar policët. B.A menjëherë është arrestuar dhe dërguar në stacionin policor, derisa F.A ka shfrytëzuar situatën dhe ka ikur nga vendngjarja. Nga MPB thonë se po merren masa për zbardhjen e rastit./TV21

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy