Ndalohen tre persona në Ohër, janë konfrontuar fizikisht para Gjykatës

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sot në ora 13:45 në MPB të Ohrit janë ndaluar tre persona nga fshati Veleshtë i Strugës, njoftojnë nga MPB.

“Në Gjykatën Themelore në Ohër paraprakisht me një konfrontim fizik të ndërsjellë kanë shkelur rendin dhe qetësinë publike. Pas zbardhjes së plotë të ngjarjes ndaj tyre do të bëhet kallëzim përkatës” tha sot pasdite zëdhënësi i SPB Ohër, Stefan Dimoski./Telegrfi/

Ndalohen tre persona në Ohër, janë konfrontuar fizikisht para Gjykatës shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy