Ndalohet një 39-vjeçar në Shkup, kapet me lëndë narkotike

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dje në ora 14:45 në rrethinën e Karposhit, policia nga njësia për kundër tregtisë së paligjshme me lëndë narkotike në kuadër SPB Shkup kanë ndaluar T.K. (39) nga Shkupi.

Gjatë bastisjes në shtëpinë e tij, të kryer me urdhër të Gjykatës Themelore në Shkup, është zbuluar dhe marrë mariuhanë.

Personi është mbajtur në stacionin policor, ndërsa pas dokumentimit të plotë të rastit kundër tij do të paraqitet kallëzim përkatës./Telegrafi/

Ndalohet një 39-vjeçar në Shkup, kapet me lëndë narkotike shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy