Ndalohet një 18-vjeçar në Shkup, kapet me lëndë narkotike

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Ndalohet një 18-vjeçar në Shkup, kapet me lëndë narkotike

MPB njofton se është ndaluar se një 18-vjeçar nga Shkupi, pas është kapur me lëndë narkotike

“Me datë 24.05.2023 në ora 00:20 në Parkun e Qytetit në Shkup, zyrtarë policorë nga Njësiti policor për intervenim në SPB Shkup kanë ndaluar D.J.(18) nga Shkupi, pasi i është gjetur dhe marrë lëndë pluhuri e bardhë.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të vijojë një kallëzim përkatës”, njoftojnë nga MPB./Telegrafi/

Advertisement

Ndalohet një 18-vjeçar në Shkup, kapet me lëndë narkotike shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy