Arrestohet një 27-vjeçar në Shkup, gjenden lëndë narkotike në shtëpinë e tij

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar se dje është realizuar bastisje në Shkup, me ka kanë arrestuar A.A.(27) nga Shkupi.

“Gjatë bastisjes në shtëpinë e tij, të kryer me urdhër gjyqësor, janë gjetur dhe marrë marihuanë dhe peshore digjitale.

Ai është dërguar në stacion policor dhe pas dokumentimit të rastit kundër tij do të shqiptohet kallëzim përkatës”, qëndron mes tjerash në njoftimin e MPB-së.

The post Arrestohet një 27-vjeçar në Shkup, gjenden lëndë narkotike në shtëpinë e tij appeared first on Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy