Arrestohet një 36-vjeçar në Koçan, kapet me lëndë narkotike

Pinterest LinkedIn Tumblr +

MPB njofton se në Koçan është arrestuar një 36-vjeçar tek i cili janë zbuluar lëndë narkotike.

“Sot (23.03.2022) në orën 02:00 në rrugën “Ivan Ivanov-Balash” në Koçan policia ka arrestuar A.I. (36) nga Koçani, për shkak se tek i njëjti janë zbuluar dhe konfiskuar heroin”, njoftojnë nga MPB.

Ai është dërguar në stacionin policor dhe me të është zhvilluar bisedë informative.

Nga ajte thonë se pas dokumentacionit të rastit do të ngritet kallëzim përkatës./Telegrafi/

Advertisement

The post Arrestohet një 36-vjeçar në Koçan, kapet me lëndë narkotike appeared first on Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy