Ndalohet një 56-vjeçar në Gostivar, kapet duke vjedhur

Pinterest LinkedIn Tumblr +

MPB njofton se është ndaluar një 56-vjeçar nga Rostusha, për shkak se dyshohet për vjedhje.

“Më 09.06.2024 në rrugën lokale fshati Rostush të Gostivarit, policia nga DPB Gostivar ka ndaluar B.T.(56) nga fshati Rostush.

Ai dyshohet se rreth orës 19:00 në një bastore në fshatin Rostush ka marrë para nga fitimi ditor. Parat janë gjetur dhe ju kthyen pronarit, ndërsa personi është ndaluar në stacionin policor.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, kundër tij do të ngritet procedurë përkatëse”, njoftojnë nga MPB./Telegrafi/

Advertisement

The post Ndalohet një 56-vjeçar në Gostivar, kapet duke vjedhur appeared first on Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy