Ndalohet një i mitur në Gostivar, kapet me lëndë narkotike

Pinterest LinkedIn Tumblr +

MPB njofton se dje kanë ndaluar një të mitur në Gostivar, pasi tek ai janë gjetur lëndë narkotike.

“Më 01.08.2023, në ora 14:30 në Gostivar, zyrtarë policorë të Policisë së Gostivarit e kanë ndaluar një të mitur nga fshati Vrapçishtë, pasi i është gjetur dhe konfiskuar një lëndë pluhuri i bardhë dhe para.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të vijojë një dorëzim përkatës”, thuhet në njoftimin e MPB-së./Telegrafi/

Ndalohet një i mitur në Gostivar, kapet me lëndë narkotike shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy