Ndryshoni shtëpinë tuaj me perde nga JYSK Maqedoni!

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Ndryshoni shtëpinë tuaj me perde nga JYSK Maqedoni!

Perdet janë shtesë e vërtetë për shumë qëllime në shtëpi. Jo vetëm që ju mbrojnë nga dielli, e mbajnë shtëpinë të ngrohtë ose të freskët, krijojnë privatësi nga sytë kureshtarë nga dritarja, por mund t’i përdorni edhe në mes të dhomës për të krijuar pjesë të veçanta.

Bëni dhomë gjumi në dhomën e ndenjës
Kur fëmijët të rriten, ata do të duan dhomën e tyre, duke e lënë dhomën tuaj të ndenjes si dhomë gjumi. Nëse keni dhomë të madhe të ndenjës, pse të mos krijoni hapësirë ​​të veçantë për shtratin tuaj, duke përdorur perde? Varni perdet nga tavani dhe përdorni ato për të ndarë dhomën në dy pjesë. Në këtë mënyrë dhoma juaj e ndenjës mund të ketë kënd për shtrat. Nëse nuk mund ta rregulloni shtratin, vetëmmbyllni perdet gjatë ditës.
Përkujdesuni që perdet të jenë ngjyrë që ju duket qetësuese dhe e qëlluar për gjumë. Perdet e bardha si perdet MARISKO janë zgjedhje e përjetshme që do të përshtatet lehtësisht në çdo dekor.

„E paparë“ home office
Gjithashtu mund të përdorni perde për të bllokuar pamjet e zyrës së shtëpisë tuaj në ditët kur nuk jeni duke punuar.
Mund ta vendosni zyrën tuaj të shtëpisë në dhomë të madhe të ndenjës. Në ditët e pushimit apo pas punës, kush dëshiron t’i kujtojë detyrat dhe punën? Thjesht tërhiqni perdet dhe obligimete tuaja me to. Perdja, ashtu si AUSTRA bezhë, është elegante dhe shkon perfekt me shumë ngjyra të tjera, ndërsa në të njëjtën kohë është një sfond i bukur për takimet tuaja online.

Advertisement

Ndani zona të ndryshme në dhomën e ndenjes me perde

Edhe nëse nuk ndjeni nevojën për perde për të ndarë një zonë të caktuar në dhomë, mund të përdorni perde për të krijuar atmosferë komode. Perdet BOLMEN janë të disponueshme në dy ngjyra: gri e ngrohtë dhe e bardhë e pastër. Të dyja kanë një pamje të lehtë dhe të ajrosur dhe mund t’ju ndihmojnë të krijoni një atmosferë komode dhe intime.

Advertisement

Mjedis i rregullt dhe i organizuar gjumi mund të përmirësojë gjumin tuaj, kështu që fshehja e rrëmujës dhe e rrobave është ide e shkëlqyer. Mund të krijoni lehtësisht gardërobë në dhomën e gjumit, duke përdorur perde për të fshehur raftin e rrobave dhe koshat e rrobave jashtë syve.

The post Ndryshoni shtëpinë tuaj me perde nga JYSK Maqedoni! appeared first on Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy