Ngjarje e madhe e lojërave në NEPTUN Maqedoni

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Ngjarje e madhe e lojërave në NEPTUN Maqedoni

NEPTUN Macedonia organizon një ngjarje të madhe të lojërave këtë vit, me mbështetje teknike shumë profesionale, e cila do të mbahet para dyqanit Neptun në East Gate Mall, më 10 dhe 11 qershor.

Do të organizohet super argëtim dhe shoqërim për të gjithë të pranishmit, do të ndahen çmime shumë të vlefshme për të gjithë konkurrentët. Të gjithë lojtarët, të gjithë “të varurit” nga adrenalina, e veçanërisht adhuruesit e futbollit janë të ftuar në sfidën e Neptunit, FIFA 2023.

Çmimi kryesor për fituesin është një LAPTOP ASUS TUF Gaming F15 RTX 3050 4GB.

Regjistrimi është deri më 05.06.2023, duke plotësuar aplikacionin e gjetur në linkun e mëposhtëm: https://bit.ly/43fiRuQ

Advertisement

Mjetet nga tarifa e regjistrimit do t’i dhurohen SOS Fshatit të Fëmijëve.

Ngjarje e madhe e lojërave në NEPTUN Maqedoni shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy