Një banor i Sarajit është gjetur i vdekur në një veturë në rrugën për Haraçinë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

MPB Maqedoni bën me dije se dje në orën 16:10 është raportuar se në rrugën për në fshatin Haraçinë, Shkup, në automjetin e pasagjerëve “Citroen” me marka të Shkupit është gjetur i vdekuri A.I.(50) nga fshati Saraj, Shkup.

Një mjek i Ndihmës së Shpejtë ka konfirmuar vdekjen pa gjurmë të dukshme dhune.

“Kontroll është kryer nga ekipi inspektues nga SPB Shkup dhe trupi i pajetë i të ndjerit i është dorëzuar familjes”, thonë nga MPB.

Një banor i Sarajit është gjetur i vdekur në një veturë në rrugën për Haraçinë shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy