Një burrë nga Bogdani dyshohet se ka kryer tradhti bashkëshortore me një të mitur

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mbrëmë në mesnatë në Bogdanci, policët e Drejtorisë së Policisë së Gjevgjelisë ia kanë hequr lirinë BG (52) nga Bogdanci.

Siç njofton SPB Strumica, ai dyshohet se ka kryer tradhti bashkëshortore me një të mitur.

“Personi është ndaluar në stacionin policor dhe për incidentin është njoftuar prokurori publik nga Prokuroria Themelore Publike Gjevgjeli”, njofton ky sektor i MPB-së.

Në njoftim shtohet se pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës

Advertisement

The post Një burrë nga Bogdani dyshohet se ka kryer tradhti bashkëshortore me një të mitur appeared first on Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy