Një grua nga Bosnje dhe Hercegovina vdiq në një spital në Ohër, policia arrestoi djalin e saj

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Më datë 09.02.2024 në ora 10:00, në SPB Ohër është raportuar se rreth orës 01:00 me autoambulancë në spitalin “Shën Erasmus” në Ohër është sjellë R.B.(78) e shoqëruar nga djali N.B (44), të dy nga Bugojno, Bosnje dhe Hercegovinë.

Sipas raportit, N.B. u largua nga spitali dhe R.B. ajo vdiq shpejt. N.B. është gjetur në rrugën “Sirma Vojvoda” në Ohër dhe është privuar nga liria.

Trupi i pajetë i të ndjerit është dorëzuar për obduksion.

Në koordinim me prokurorin publik po merren masa për zbardhjen e plotë të rastit.

Advertisement

Një grua nga Bosnje dhe Hercegovina vdiq në një spital në Ohër, policia arrestoi djalin e saj shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy