Një i mitur me motor ka përplasur një këmbësor 81-vjeçar në Manastir

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një i mitur duke drejtuar motoçikletën pa leje ka goditur një këmbësor 81-vjeçar në Manastir.

“Me datë 10.6.2024 në ora 09:18 në SPB Manastir është raportuar se në kryqëzimin e rrugës “Dobrivoje Radosavljevic” dhe rrugës “Ruzveltova” në Manastir, një motoçikletë me targa të Manastirit, e drejtuar nga një i mitur nga Manastiri, ka goditur. këmbësori B. B. (81) nga Manastiri”, thonë nga MPB.

Në aksident këmbësori ka pësuar lëndime të rënda, të cilat janë konfirmuar në Spitalin klinik Manastir. Kontrolli i vendit është kryer nga ekipi inspektues i SPB Manastir.

The post Një i mitur me motor ka përplasur një këmbësor 81-vjeçar në Manastir appeared first on Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy