Një shofer ka goditur një grua në Shkup dhe ka ikur nga vendi i ngjarjes

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Policia njoftoi se mbrëmë në ora 21:40 në SPB Shkup është raportuar se në Bulevardin “Kuzman Josifovski-Pitu” në Shkup, një automjet ka goditur një trotinet, i drejtuar nga E.M.(32) nga Berova, me çka ka ikur nga vendi.

Në aksident lëndime të rënda trupore ka pësuar E.M., të konstatuar në Spitalin e Përgjithshëm të qytetit “Shën Naum i Ohrit”.

Në vendin e ngjarjes është kryer kontroll nga ekipi inspektues nga SPB Shkup./Telegrafi/

The post Një shofer ka goditur një grua në Shkup dhe ka ikur nga vendi i ngjarjes appeared first on Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy