OBRM-PDUKM: Kovaçevski është ushtari i Zaevit dhe nuk është asnjëfarë kuadri

Pinterest LinkedIn Tumblr +
OBRM-PDUKM: Kovaçevski është ushtari i Zaevit dhe nuk është asnjëfarë kuadri

Nëpërmjet një njoftimi të OBRM-PDUKM-së thuhet se Kovçevski është ushtari i Zaev dhe se nuk është asnjëfarë kuadri.

“Është njeriu i cili duhet të vazhdojë me politikat humbëse dhe kriminale të LSDM-së për të siguruar mbrojtje për familjen Zaev”, thonë nga kjo parti.


Kovaçevski: Do të kandidoj për kryetar të LSDM-së

Advertisement

Sipas tyre, drejtori i Zaevit, Kovaçevski vendimin për kryetar të LSDM-së e ka para mbajtjes së kongresit.

“Kovaçevski është njerii i Zaevit i cili duhet të vazhdojë me zaevizmin. Të gjithë ata populli do t’i mposht në zgjedhjet e parakohshme kuvendare”, thuhet në njoftimin e OBRM-PDUKM-së./Telegrafi/

The post OBRM-PDUKM: Kovaçevski është ushtari i Zaevit dhe nuk është asnjëfarë kuadri appeared first on Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy