Pas 11 muajsh kthehen fluturimet Athinë – Shkup

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Fluturimet ndërmjet Athinës dhe Shkupit do të fillojnë më 15 shkurt, 11 muaj pas ndërprerjes për shkak të pandemisë së Covid-19.

Këtë e ka bërë të ditur aviokompania “Ejxhian Erllajns”, ndërkaq fluturimet do të realizohen dy herë në javë.

Pas 11 muajsh kthehen fluturimet Athinë – Shkup shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy