Pendarovski: Pres që organet kompetente të zbulojnë shkaqet e aksidentit në Bullgari

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Presidenti i vendit, Stevo Pendarovski ka shprehur ngushëllime deri tek familjarët e viktimave dhe të lënduarve në aksidentin rrugor i cili ndodhi mbrëmë në Bullgari.

“Në këto momente të rënda, shpreh ngushëllime më të sinqerta familjarëve të viktimave, të lënduarve dhe të gjithë qytetarëve të cilët kanë humbur jetën dhe janë lënduar në Bullgarinë mike”, ka shkruar Pendarovski në profilin e tij në Facebook.

Pendarovski pret nga organet kompetente që të kryejnë hetim të plotë dhe të zbulohen shkaqet e aksidentit.

Pendarovski: Pres që organet kompetente të zbulojnë shkaqet e aksidentit në Bullgari shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy