Qeveria sot do të mbaj seancë të re

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Qeveria e vendit ka njoftuar se sot duke filluar nga ora 12:00 do ta mbajë seancën e 55-të. Në seancë do të shqyrtohen masat e reja dhe rekomandimet për mbrojtje nga Covid-19.

-Seanca do të mbahet ashtu si dhe deri më tani, duke i respektuar protokollet për parandalimin dhe mbrojtjen nga koronavirusi Covid-19.

Pas përfundimit të seancës, shërbimi qeveritar me komunikatë do të njoftoj për konlukzionet.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy