Regjim i posaçëm i komunikacionit në Shkup nesër dhe pasnesër

Pinterest LinkedIn Tumblr +

 

Ministria e Punëve të Brendshme njoftoi se më 27 dhe 28.04.2022 do të ketë regjim të posaçëm të komunikacionit.

Sipas policisë, regjimi i posaçëm i komunikacion vjen për shkak të vizitës së presidentit të Kuvendit të Turqisë, Mustafa Shenton.

Për shkak se do të ketë regjim të posaçëm të komunikacionit, SPB Shkup u bën thirrje pjesmarrësve në komunikacion që t’i respektojnë urdhtrat që do t’i japin zyrtarët policorë./Telegrafi/

Advertisement

Regjim i posaçëm i komunikacionit në Shkup nesër dhe pasnesër shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy