Regjim i posaçëm i komunikacionit nesër në Shkup

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sektori për punë të brendshme Shkup-Njësia për siguri të komunikacionit rrugor nesër do të ndërmarrë masa për regjim të posaçëm në komunikacion nëpër rrugët përreth arenës nacionale “Todor Proeski” në Shkup, ku me fillim në orën 20:45 do të luhet ndeshja ndërkombëtare në futboll mes reprezentacioneve të Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe Ukrainës.

MPB u bën thirrje të gjithë qytetarëve t’i respektojnë urdhrat që do t’i japin nëpunësit policorë në rrugët e përfshira me regjimin e posaçëm të komunikacionit.

Regjim i posaçëm i komunikacionit nesër në Shkup shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy