Rruga Veles-Gracka është mbyllur për shkak të një aksidenti

Pinterest LinkedIn Tumblr +

“Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën rajonale Veles – Gracka , për shkak të të cilit komunikacioni është devijuar përgjatë autostradës”, njofton Auto Moto Union.

Aksidenti ka ndodhur në dalje të Gracka rreth orës 17:10, për shkak të të cilit qarkullimi është ndërprerë deri në orën 17:25 dhe më pas është ridrejtuar.

Nuk ka informacion të mëtejshëm për aksidentin.

Rruga Veles-Gracka është mbyllur për shkak të një aksidenti shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy