Taravari gjatë festimit: Nëse dëshiron Artan Grubi raund të tretë shkojmë për ta bërë diferencën mbi 10 mijë vota

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kryetari i Komunës së Gostivarit dhe sekretari i Përgjithshëm i ASH-së, Arben Taravari para qytetarëve në sheshin e Gostivarit falënderoi qytetarët për pjesmarrjen në zgjedhje.

Taravari shtoi se kanë fituar me mbi 5.000 vota.

“Në qoftë se Artan Grubi dëshiron të shkojmë në raund të tretë, do ta bëjmë diferencën me mbi 10.000 vota”, u shpreh Taravari.

Ai falënderoi ASH-në, Alternativën, TDP, TMBH besën dhe gjithë qytetarët për fitoren që ia dhanë në Gostivar dhe u bëri thirrje për marsh në Gostivar

Advertisement

Ndryshe, kundrejt Taravarit kandidoi Nevzat Bejta nga BDI./Telegrafi/

The post Taravari gjatë festimit: Nëse dëshiron Artan Grubi raund të tretë shkojmë për ta bërë diferencën mbi 10 mijë vota appeared first on Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy