TINEX e hap pikën e dytë SPOT, vend për njerëz që e vlerësojnë kohën

Pinterest LinkedIn Tumblr +
TINEX e hap pikën e dytë SPOT, vend për njerëz që e vlerësojnë kohën

Tinex e hap SPOT dyqanin e dytë, apo siç e quajnë “dyqani në vend”

Duke u fokusuar në misionin e shërbimit të klientëve, ka lindur koncepti i dyqaneve SPOT.

Spot është vendi kur klientët mund të gjejnë mëngjes të shijshëm, senduich kualitativ, pasta të freskëta, tosta të ngrohtë, sallata dhe muffins të shijshëm. Klientët mund të relaksohen dhe të kënaqen me shoqërinë, pasi SPOT është vendi ku ata do të ndjehen rehat dhe të qetë.

Advertisement

SPOT është vend i mrekullueshëm për ndalesë që të bleni drekë fantastike para se të ktheheni në shtëpi dhe është vend ku mund të bleni dhurata në momentin e fundit. SPOT ëshve dyqan për ata që jetojnë jetë të shpejtë.

Advertisement

TINEX e hap pikën e dytë SPOT, vend për njerëz që e vlerësojnë kohën shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy