Vrasje në Butel të Shkupit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Disa minuta më parë ka ndodhur një vrasje në Butel 2 të Shkupit. Ngjarja ka ndodhur afër një restoranti dhe një numër i madhë i njësitit të policisë ndodhen në terren.

Nga Ministria e Punëve të Brendshme i thanë TV21, se kanë pasur lajmërim për të shtëna me armë.

“Para 10 minutave kemi marrë lajmërim se ka pasur të shtëna me armë në Çair. Ekipet tona janë në terren”, thonë nga MPB për TV21.

Vrasje në Butel të Shkupit shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy