Zbulohen lëndë narkotike në Dibër, arrestohet një person

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Më 25.07.2021 rreth orës 00:30 në rrugën 8-shtatori në Dibër, oficerët e policisë nga Stacioni Policor Dibër arrestuan N.I. (37) nga Dibra sepse tek ai është gjetur substancë me pluhur të bardhë.

“Bazuar në një urdhër gjykate, u krye një kontroll në shtëpinë e tij, gjatë së cilës u gjetën dhe konfiskuan një peshore elektronike me mbetje marihuane, dy dërrmues me mbetje marihuane dhe tableta kafe, informojnë nga Ministria e Brendshme.

Ai u ndalua në stacionin e policisë dhe pasi rasti të dokumentohet plotësisht, do të ngrihen akuza të përshtatshme kundër tij./Telegrafi/

The post Zbulohen lëndë narkotike në Dibër, arrestohet një person appeared first on Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy