Zhduket një burrë në Dibër

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Në Dibër është paraqitur si i zhdukur një burrë i moshës 33 vjeçare.

“Dje në SPB Ohër, J.T (35) nga Dibra, paraqiti se nga shtëpia është zhdukur burri i saj N.T (33). Departamenti i Punëve të Brendshme Dibër ndërmerr masa për gjetjen e tij”, deklaroi zëdhënësi i SPB Ohër, Stefan Dimoski.

Ata njoftojnë se N.T nga shtëpia është zhdukur para disa ditëve dhe nuk është paraqitur thirrjeve telefonike.

Dimoski po ashtu njoftoi se mbrëmë nga ora 22:00 deri në ora 6:00 kanë dënuar 4 shoferë që kanë vozitur automjetin nën ndikimin e alkoolit./Telegrafi/

Advertisement

Zhduket një burrë në Dibër shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy