Zjarr i madh shpërthen në Spitalin e Tetovës

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ka shpërthyer zjarr i madh në Spitalin e Tetovës.

Siç shihet në pamjet e publikuara flakët kanë kapluar qendrat me pacientë me COVID-19.

Zjarrfikësit janë në vendngjarje dhe po tentojnë të lokalizojnë zjarrin.

Sipas informacioneve të para ka persona të lënduar./Telegrafi/

Advertisement

Lajmi në përditësim …

Zjarr i madh shpërthen në Spitalin e Tetovës shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy