“18 vite më parë isha ulur në të njëjtin vend”/ Emina Cunmulaj kujton ditën e rëndësishme

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“18 vite më parë isha ulur në të njëjtin vend”/ Emina Cunmulaj kujton ditën e rëndësishme

Emina Cunmulaj është një nga ata personazhe shumë të dashur për publikun për vetë faktin që ajo kurrë nuk e harron vendlindjen e saj dhe është tepër krenare. Nuk harron ta përmendi këtë gjë sa herë që ka mundësi. Dje ne ditën e lindjes së saj Emina publikoi një fotografi me një mesazh shumë të ndjerë:

“Ky është 36-vjetori! Të mendosh që 18 vite më parë, në të njëjtën ditë, isha ulur në të njëjtin vend teksa bëhesha gati për t’u larguar nga shtëpia në kërkim të një jete më të mirë, si dhe të ndiqja një ëndërr që me shumë punë dhe pak fakt, u kthye në një udhëtim të jashtëzakonshëm dhe karrierë. Takova shpirtin tim binjak dhe solla në jetë dy vajza të bukura.

Tani jam po në të njëjtin vend me vajzat e mia pranë, me kaq shumë kujtime të bukura dhe kaq shumë mësime jete. Jeta është e bukur me gjithçka që ofron, të mira dhe të këqija! Na takon ne sesi t’i kthejmë ato momente dhe si të vazhdojmë të jetojmë”, shkruan Emina./ Living

View this post on Instagram

This is 36 🎈 To think that 18years ago on this exact day I was sitting on this same place getting ready to leave home in search for a better life and chasing a dream that with lots of hard work and a little luck turned into such an incredible journey and carrier . To meeting my soulmate and bringing two beautiful girls into this world . Now I get to be on this same spot with my little girls around me and so many amazing memories and so many incredible life lessons. Life is truly beautiful with all it has to offer , good and the bad . It’s up to us how we turn those moments and how we continue living 💛

Advertisement

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on Sep 12, 2020 at 4:06am PDT

The post “18 vite më parë isha ulur në të njëjtin vend”/ Emina Cunmulaj kujton ditën e rëndësishme appeared first on Vizion Plus.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy