“Mu duk sikur po më dilnin sytë vendit”/ Emina Cunmulaj bën tamponin për koronavirus

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Mu duk sikur po më dilnin sytë vendit”/ Emina Cunmulaj bën tamponin për koronavirus

Modelja e njohur shqiptare, Emina Cunmulaj është testuar për koronavirus. Ajo ka filmuar vetë momentin dhe më pas e ka ndarë me ndjekësit e saj në “Instagram”.

Siç thotë edhe vetë Emina, kjo është hera e dytë që testohet dhe që del negative. Ajo tregoi si ndihesh kur bën tamponin.

Advertisement

“A jeni testuar ndonjëherë për COVID? Dola negative. Kjo ishte hera e dytë dhe ndihesh sikur do të të dalin sytë nga vendi.”

The post “Mu duk sikur po më dilnin sytë vendit”/ Emina Cunmulaj bën tamponin për koronavirus appeared first on Vizion Plus.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy