I ndau pandemia, Afrona bën dedikimin tepër romantik për Bleron: Sikur të rilindja… (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
I ndau pandemia, Afrona bën dedikimin tepër romantik për Bleron: Sikur të rilindja… (FOTO)

Prej katër muajsh ata jetojnë të ndarë, pasi pandemia koronavirus i gjeti në vende të ndryshme. Është fjala për çiftin e njohur Afrona Dika dhe Blero Muharremi.

E mesa duket për Afronën nuk ka moment më të vështirë. Ajo ka bërë një dedikim mjaft prekës për bashkëshortin e saj, ku shprehet se dashuria u ka dhënë forcë që të kalojnë çdo sfidë.

“Më mungon çdo ditë e më shumë……Mungesa jote është aq e madhe, Sa që nuk e dij se si Ta shpjegoj̈ me fjalë…Dashuria e fortë na Ka dhënë forcë të mbijetojmë̈ Çdo sfidë në martesën dhe lidhjen tonë… Janë bërë 4 muaj që nuk Jemi parë dhe më Mungon Cdo ditë e më shumë… Sikur Te rilindja do të të bëja të njëjtë̈n zgjidhje të martohesha me Ty dhe të ndaja jetën me Ty të dua ❤❤❤”, shkruan Afrona në postimin që ka marrë mijëra pëlqime.

Ndërkohë nuk mund të mungonte as komenti i këngëtarit të njohur, i cili shprehet se i mungon shumë. “awawaw shpirti jem ❤❤❤ Më mungon shumë”, ka shkruar Blero në komentin e tij.

Advertisement

Çifti ka kohë që nuk e kanë parë njëri-tjetrin, pasi Afrona po qëndron në Zvicër ndërsa Blero në Kosovë.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy