FOTO/ Frymëzim nga vitet ’90! Si të dukeni të mahnitshme këtë verë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
FOTO/ Frymëzim nga vitet ’90! Si të dukeni të mahnitshme këtë verë

Dizenjot shumëngjyrëshe, printet e kafshëve , ansamblet me lule, fustanet mbresëlënëse dhe veshjet edhe më të freskëta janë në listën e dukjeve më ikonike të viteve ’90, nga pasarelat dhe festat deri tek shëtitjet e pakujdesshme të të famshmëve të preferuar.

Frymëzohuni nga pamjet e mëposhtme ikonike vintage dhe krijoni paraqitje që do t’ju bëjnë të dalloheni nga të tjerët:

Advertisement

Advertisement

Advertisement

Advertisement

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy