Lot dhe brohorima! Rozana shfrytëzon fuqinë e hajmalisë për të rikthyer Xhesin në Fermë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Lot dhe brohorima! Rozana shfrytëzon fuqinë e hajmalisë për të rikthyer Xhesin në Fermë

Xhesika Polo u largua për vetëm pak sekonda nga Ferma VIP, pasi një vendim i dytë i Agait e riktheu atë sërish.

Ishte Rozana Radi e cila shfrytëzoi fuqinë e hajmalisë për të rikthyer sërish Xhesin në fermë.

Ajo i kërkoi Agait që me anë të hajmalisë të linte ajo fermën dhe të rikthehej sërish Xhesi, kërkesë e cila u pranua nga Agai.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy