Hajmalia “mollë sherri” në fermë, Rozana: Një konkurrent i fortë s’ka nevojë për hajmali!

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Hajmalia “mollë sherri” në fermë, Rozana: Një konkurrent i fortë s’ka nevojë për hajmali!

Hajmalia kthehet në një “mollë sherri” në “Ferma VIP”.

Rozana dhe Gloria kanë diskutuar së bashku në lidhje me fermerin që do të marrë hajmalinë.

Rozana tha se një konkurrent i fortë ska nevojë për hajmali dhe nuk duhet ta kërkojë.

Pjesë nga biseda:

Advertisement

Rozana: Një konkurrent i fortë ska nevojë për hajmali.

Gloria: Jo nuk po e kërkoja.

Rozana: Ske pse mendon fare.

Gloria: Pra do ja japësh një konkurrenti të dobët.

Advertisement

Rozana: Jo nuk do ja jap një konkurrenti të dobët, nëse e ndjen veten të fortë ske nevojë për hajmali. Ajo një javë është. /vizionplus.tv/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy