“E kapi Balo Çilin”, Rozana batuta për muzikalin “Mamma Mia”

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“E kapi Balo Çilin”, Rozana batuta për muzikalin “Mamma Mia”

Fermerët teksa po bisedonin me Rozanën e pyetën atë si duken nga jashtë.

Një nga shqetësimet e fermerëve ishte si doli muzikali “Mamma Mia” dhe nëse u pëlqeu.

Rozana ka përfituar nga kjo pyetje për të bërë batuta për momentin mes Çiljetes dhe Balos.

Pjesë nga biseda:

Advertisement

Ditea: Po muzikalin e pe?

Çiljeta: Si kemi dalë?

Rozana: U kënaqa.

Çiljeta: Po Balon në këmbët e mia e pe? Për pak më rrëzoi.

Advertisement

Rozana: Balo erdhi për të bërë dashuri me këmbët e tua, thashë e kapi Balo Çilin. /vizionplus.tv

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy