Rozana Radi feston ditëlindjen. Ja sa vjeç mbushi!

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Rozana Radi feston ditëlindjen. Ja sa vjeç mbushi!

Edhe pse vitet kalojnë e kurioziteti shtohet mbi personazhet e njohur të ekranit, duket se për Rozana Radin vitet kanë stopuar disi.

Ajo sot feston ditëlindjen dhe këtë na e ka treguar në një foto të postuar në Instagramin e saj. Besoj se të gjithë jemi kuriozë për të ditur numrin që Rozana ka goditur këtë vit?!

Rozana ka lindur më 6 korrik të vitit 1979 dhe sot ka mbushur 41 vjeç e gjithashtu ka një shprehje për të thënë :

“ Ne keto 41 vite me e mira qe kam bere per veten time eshte JETA! R.Radi 2020”

Advertisement

Nëse këngëtarja nuk do na e kishte treguar moshën e saj, jemi te bindur se anjë nga ne nuk do kishte qelluar numrin e saktë.

The post Rozana Radi feston ditëlindjen. Ja sa vjeç mbushi! appeared first on Vizion Plus.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy