E gjeni dot sa vjeç mbushi Armina Mevlani? Ja dhuratat që mori për ditëlindje (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
E gjeni dot sa vjeç mbushi Armina Mevlani? Ja dhuratat që mori për ditëlindje (FOTO)

Blogerja Armina Mevlani është një ndër emrat të komentuar më së shumti në showbiz-in shqiptar, e cila nuk i shpëton dot mediave pavarësisht përpjekjeve për ta mbajtur sa më hermetike jetën e saj private.

Blogerja e njohur, Armina Mevlani, ka festuar një ditë më parë ditëlindjen. Në ditën e saj speciale, ajo ka marrë me mijëra urime nga fansat dhe miqtë e saj.

E sigurisht që nuk kanë munguar as surprizat dhe dhuratat. Blogerja ka ndarë me ndjekësit urimet e shumta që ka marrë nga miqtë dhe të afërmit. Gjithashtu edhe dhuratat e shumta që ka marrë.

Advertisement

Por nëse u bëtë kuriozë se sa vjeçe mbushi Armina, ja u zbulojmë tani. Ajo ka lindur më 6 qershor të vitit 1991 dhe sot mbush 29 vjeç!

Ende nuk e dimë ç’dhuratë i ka bërë Shkëlzeni, megjithatë po presim me padurim ndonjë postim të Arminës për të na treguar si është festuar sot 29-vjetori i saj.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy