E gjeni sa vjeç mbush? Kejvina Kthella feston sot ditëlindjen (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
E gjeni sa vjeç mbush? Kejvina Kthella feston sot ditëlindjen (FOTO)

E gjeni sa vjeç mbush? Kejvina Kthella feston sot ditëlindjen (FOTO)

Ajo është një ndër mod’elet më seksi dhe të bukura të showbiz-it shqiptar. Është fjala për Kejvina Kthellën, e cila ditën e sotme festoon ditëlindjen.

Sapo ora ka shkuar 00:00, në profilin e saj në “Instagram” kanë vërshuar mesazhet e urimit. Modelja ka vendosur që të gjitha t’i postojë në “Instastory”.

Gjithashtu nuk kanë munguar as urimet nga ana e personazheve të njohur, të cilët kanë miqësi me Kejvinën.

Advertisement

Ndërkohë për të gjithë ata që nuk e dini sa vjeçe bën modelja, atëherë ja ku e keni. Kthella ka lindur më 2 qershor të vitit 1995 dhe sot feston 25-vjetorin e lindjes.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy