“Kush është fermeri më i dobët?”, Rozana “zë ngushtë” Valerin: Je si dhelpër

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Kush është fermeri më i dobët?”, Rozana “zë ngushtë” Valerin: Je si dhelpër

Baby G dhe Xhesika janë dy fermeret që humbën sfidën dhe po qëndrojnë tek shtëpia e fakirit.

Teksa po qëndronin në verandë Rozana ka pyetur Valerin se kë dëshiron ai të dalë.

Valeri është përgjigjur se Xhesika duhet të dalë pasi ajo merret më pak me punët.

Pjesë nga biseda:

Advertisement

Rozana: Kush mendon se është më i dobëti.

Valeri: Si emra? Janë disa.

Rozana: Mos më zbukuro përgjigjet.

Valeri: Prit të mendohem.

Advertisement

Rozana: Ty që në sy të dalloj që je si dhelpër, mos u fshih më thuaj emra.

Valeri: Xhesika. Nuk punon shumë. /vizionplus.tv/

 

View this post on Instagram

 

Advertisement

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy