Dijonisi “thumbon” Valerin: Je shumë sensual

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Dijonisi “thumbon” Valerin: Je shumë sensual

Roberti ka ndarë me Dijonisin dhe Gledisin se ka “mision” të stresojë një nga fermerët.

Djemtë po bisedonin nëse ata janë në dijeni nëse e dinin se kush po u merrte atyre sendet personale dhe loja po kthehet interesante tashmë, pasi kanë ndodhur debate të shumta nga kjo situatë.

Ndërsa Gledisi dhe Floriani po bisedonin se do e merrnin njëri-tjetrin tek shtepia e luksit, Dijonisi u shpreh se do të merrte Valerin, por ai e refuzoi.

Pjesë nga biseda:

Advertisement

Dijonisi: Unë do të marr Valerin tek shtëpia e luksit.

Valeri:  Kush tha që unë të vij?

Dijonisi: Do të vish, do të marr me zor.

Valeri: Nuk jam i përshtatshëm për luks. Gjej ata që janë të përshtatshëm për luks. Më pëlqen jeta e fshatit, thjeshtësia.

Advertisement

Gledisi: Po edhe aty në fshat je, aty ke xhakuzi mund të qetësohesh një orë.

Dijonisi: Do vish.

Valeri: Po pra ka të tjerë që mezi e presin sepse janë lodhur me këtë jetën këtu.

Dijonisi: O Valer po çfarë ecje ke o burrë, na fiksove të gjithëve.

Advertisement

Valeri: Unë mezi eci prej lodhjes.

Dijonisi: Je shumë sensual o Valer.

Valeri: Dhe kur lodhëm ë? Imagjino kur nuk lodhem.

Dijonisi: Dukesh shumë seksi. /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy