Dijonisi bën shaka me Baby G: U bëfsh më keq!

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Dijonisi bën shaka me Baby G: U bëfsh më keq!

Baby G është sëmurë dhe ka vendosur të qëndrojë në krevat.

Teksa Dijonisi po shkonte në dhomën e gjumit e ka pyetur nëse ndjehet më mirë dhe ka bërë shaka me të dhe i ka thënë “u bëfsh më keq”.

Gjatë qëndrimit të tij në dhomën e gjumit ai ka kërkuar krem dielli, por Xhesika nuk ia ka dhënë, pasi ai ka shumë tatuazhe dhe kremi i saj është vetëm për fytyrën.

Refuzimi i Xhesikës nuk i ka bërë përshtypje Dijonisit, i cili ka marrë kremin e diellit të Renisit.

Advertisement

Pjesë nga biseda:

Dijonisi: O Beb, a je më mirë o Beb? U bëfsh më keq! Bëj shaka bëj shaka.

Gloria: Do krem dielli?

Dijonisi: Jo se kam.

Advertisement

Xhesika: Po nuk është… Ore…

Dijonisi: Po krem dielli është se më çmende.

Xhesika: Është për fytyrën ai.

Dijonisi: Ç’lidhje ka se për fytyrën e dua dhe unë.

Advertisement

Xhesika: Ke gjithë këto tatuazhe, mos më bërtit mua. /vizionplus.tv

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy