Pastrimi i atleteve “mundon” Dijonisin, këngëtarja: T’i laj unë me dorë, lavatriçja i prish

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Pastrimi i atleteve “mundon” Dijonisin, këngëtarja: T’i laj unë me dorë, lavatriçja i prish

Skuadra blu është dënuar nga Agai të merret me punët e fshatit, por duket se diçka po e mundon Dijonisin.

Larja e atletëve është kthyer në një shqetësim për Dijonisin, i cili kërkon që t’i fusë në lavatriçe. Por duket se jo të gjithë fermerët ndajnë të njëjtin mendim me të, pasi Xhesika e kundërshton dhe ofron t’i lajë me dorë për të.

Por Dijonisi këmbëngul për larjen në lavatriçe, pasi sipas tij janë bërë shumë pis në fermë.

Pjesë nga biseda:

Advertisement

Dijonisi: Kam një palë atlete kush mi lanë? Kam dy ditë.

Mariana: Silli.

Xhesika: Ku lahen këto në lavatriçe se prishen.

Dijonisi: Futi me 20 gradë.

Advertisement

Xhesika: M’i jep këtu, do t’i laj me dorë, se prishen.

Dijonisi: Po ku lahen me dorë ato?

Xhesika: Lahen, lahen, m’i jep këtu. /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy