Moti për ditën e hënë, 15 shkurt 2021

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti parashikohet i kthjellët.

Vranësirat e pakta kalimtare do të jenë përgjatë relieveve malore në verilindje dhe juglindje.

Advertisement

Era do të fryjë me drejtim Verilindje – Veriperëndim 1-10 m/sek, përgjatë bregdetit dhe luginave deri 15 m/sek, duke u shoqëruar me valëzim të forcës 1-3 ballë.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy