Moti për ditën e premte, 19 shkurt 2021

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti parashikohet kthjellët dhe më pas vranësirat do të pësojnë shtim deri dhe të dendura duke nisur nga orët e mesditës.

Reshjet e shiut në intensitet të ulët do të prekin pjesën bregdetare. Në mbrëmje reshjet me intensitet të ulët do të përfshijnë pjesën më të madhe të territorit.

Era do të fryjë me drejtim juglindje – veriperëndim 1-10m/sek, duke u shoqëruar me valëzim të forcës 1-2 ballë.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy