Moti për ditën e premte, 9 prill 2021

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti parashikohet i kthjellët dhe do të mbizotërojë i tillë në pjesën më të madhe të territorit.

Vranësirat do të jenë të pakta dhe kalimtare përgjatë relieveve malore.

Era do të fryjë me drejtim verilindje-veriperëndim 1 deri 8 m/s. Përgjatë vijës bregdetare hera herës deri në 15 m/sek.

Valëzimi në dete parashikohet i forcës 1 dhe 2 ballë.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy